Seventeen (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo
