Seventeen (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Close
eu: Itxi

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Font family
eu: Letra familia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
