Seventeen (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Close
fr: Fermer

en: Font size
fr: Taille de police

en: Font family
fr: Police de caractères

en: custom
fr: personnalisé

en: Container width
fr: Largeur du conteneur

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fr: Un thème d'administration simple en une colonne, sans table, à largeur fluide.

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: - Default -
fr: - Par défaut -

en: Pre-content
fr: Pré-contenu
