Seventeen (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Close
hu: Bezár

en: Font size
hu: Betűméret

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: custom
hu: egyéni

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hu: Egyszerű, táblázatokat nem használó, egyoszlopos, alkalmazkodó szélességű adminisztrációs smink.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti
