Seventeen (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Close
km: បិទ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
km: ស្បែក​គ្រប់​គ្រង​ដែល​មានទទឹង​ថេរ គ្មានតារាង មាន​មួយ​ជួរ​ឈរ​សាមញ្ញ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
