Seventeen (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Never
nn: Aldri

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Close
nn: Lukk

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nn: Ein enkel utsjånadsmal for administrasjon, med ei kolonne, utan tabellar og med varierande breidde.

en: Highlighted
nn: Utheva
