Seventeen (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
