Seventeen (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Close
tr: Kapat

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: custom
tr: özel

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
tr: Basit bir çok-sütunlu, değişken genişlikli yönetim teması.

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Pre-content
tr: İçerik önü
