Seventeen (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Extra
uk: Додаткове

en: Close
uk: Закрити

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Auto
uk: Авто

en: Font family
uk: Гарнітура

en: custom
uk: інший

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
uk: Проста одно-колоночна, безтаблична, нефіксована тема з адміністративним інтерфейсом

en: Highlighted
uk: Виділено

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Pre-content
uk: Перед вмістом
