Seventeen (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Close
vi: Đóng

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Auto
vi: Tự động

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: custom
vi: tự chọn

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
vi: Chủ đề quản trị một cột đơn giản, không bảng, chiều rộng uyển chuyển.

en: Highlighted
vi: Nổi bật
