Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Logging
ar: تسجيل

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: UUID
ar: المعرف UUID
