Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Do not cache
bo: བར་གསོག་མི་བྱེད་པ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
