Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: 1 second
ca: 1 segon

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Do not cache
ca: No emmagatzemis a la memòria cau

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
