Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Logging
et: Logimine

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Entity ID
et: Olemi ID
