Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Logging
hu: Naplózás

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: 1 second
hu: 1 másodperc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Host name
hu: Számítógép név

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Do not cache
hu: Ne gyorsítótárazza

en: Allowed IP addresses
hu: Engedélyezett IP-címek

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Report Spam
hu: Levélszemét jelentése
