Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Logging
id: Pengelogan

en: 1 hour
id: 1 jam

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: 1 second
id: 1 detik

en: 1 minute
id: 1 menit

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Report Spam
id: Laporkan Spam
