Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Logging
pl: Logowanie

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Do not cache
pl: Nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Entity ID
pl: ID encji
