Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Logging
ro: Logare

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Spam control
ro: Control de spam

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
