Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Logging
az: Giriş

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Entity type
az: Varlıq növü
