Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
