Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Logging
da: Logning

en: 1 hour
da: 1 time

en: User ID
da: Bruger ID

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Host name
da: Værtsnavn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Do not cache
da: Skal ikke caches

en: Flood protection
da: Flood-beskyttelse
