Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Logging
eu: Sarbidea

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Creation date
eu: Sortze data

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Do not cache
eu: Ez katxeatu
