Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: 1 second
fa: 1 ثانیه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Do not cache
fa: عدم استفاده از حافظه موقت

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
