Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Logging
he: רישום ביומן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: 1 second
he: שניה אחת

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון
