Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: 1 minute
is: 1 mínúta
