Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Logging
lt: Užrašoma

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User ID
lt: Nario ID

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas
