Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: 1 second
lv: 1 sekunde

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Entity type
lv: Entītijas veids
