Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
