Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: 1 hour
tr: @count saat

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: 1 second
tr: 1 saniye

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Host name
tr: Sunucu adı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Do not cache
tr: Önbellek kullanma

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
