SFTP Data Export (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Export
sk: Exportovať

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
