SFTP Data Export (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Export
az: Eksport

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Bundle
az: Paket
