SFTP Data Export (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Export
fi: Vie

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Bundle
fi: Paketti

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
