SFTP Data Export (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Export
fr: Exporter

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Bundle
fr: Type

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: connected
fr: connecté
