SFTP Data Export (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Export
he: יצוא

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
