SFTP Data Export (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Export
lv: Eksportēt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
