SFTP Data Export (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Export
nl: Exporteren

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Bundle
nl: Bundel

en: Credentials
nl: Referenties

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld
