SFTP Data Export (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Export
pt: Exportar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Fields
pt: Campos

en: Bundle
pt: Pacote

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
