SFTP Data Export (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Export
ru: Экспортировать

en: Content type
ru: Тип материала

en: Custom
ru: Собственная

en: Fields
ru: Поля

en: Bundle
ru: Набор

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Not connected
ru: Не подключено
