SFTP Data Export (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
