Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: n/a
ast: n/d

en: Database type
ast: Tipo de base datos

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: warning
ast: avisu

en: PHP memory limit
ast: Llimite de memoria de PHP

en: Database updates
ast: Versiones nueves de la base datos
