Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Projects
af: Projekte

en: Releases
af: Uitgawes

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Database type
af: Databasistipe

en: Created
af: Geskep

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored on
af: Geskep op

en: warning
af: waarskuwing
