Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Projects
ar: المشاريع

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Database type
ar: نوع قاعدة البيانات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Off
ar: إيقاف

en: Never
ar: أبدا

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: OK
ar: موافق

en: User data
ar: بيانات المستخدم

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Info
ar: معلومات

en: warning
ar: تحذير

en: Changed
ar: تم التغير

en: ok
ar: حسنا

en: Drupal version
ar: نسخة دروبال

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: PHP memory limit
ar: الحد الأقصى لذاكرة PHP

en: Database updates
ar: تحديثات قاعدة البيانات

en: Alert
ar: تنبيه

en: User information
ar: معلومات المستخدم
