Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: Database type
az: Məlumatlar bazası tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: User data
az: İstifadəçi məlumatları

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: PHP memory limit
az: PHP yaddaş limiti

en: Database updates
az: Verilənlər bazası yeniləmələri

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
