Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Database type
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: PHP memory limit
bo: PHP་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན

en: Database updates
bo: གྲངས་མཛོད་གསར་སྒྱུར
