Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
