Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Projects
bs: Projekti

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Database type
bs: Vrsta baze podataka

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno

en: Authored on
bs: Napisano

en: warning
bs: upozorenje

en: Database updates
bs: Ažuriranje baze podataka
