Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: n/a
cs: není

en: Database type
cs: Typ databáze

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Never
cs: Nikdy

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: warning
cs: varování

en: Website
cs: Webová stránka

en: Changed
cs: Změněno

en: Drupal version
cs: Drupal verze

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: Database updates
cs: Aktualizace databáze

en: Alert
cs: Upozornění

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Configuration files
cs: Konfigurační soubory

en: Secure
cs: Zabezpečený

en: Updates available
cs: Dostupné aktualizace

en: Allowed types: @extensions.
cs: Povolené typy: @extensions.
