Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: n/a
el: δ/υ

en: Database type
el: Τύπος βάσης δεδομένων

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Never
el: Ποτέ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: OK
el: ΟΚ

en: User data
el: Δεδομένα χρήστη

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Info
el: Πληροφορίες

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: PHP memory limit
el: Όριο μνήμης PHP

en: Database updates
el: Ενημέρωση βάσης δεδομένων

en: Alert
el: Συναγερμός

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη

en: Configuration files
el: Αρχεία παραμετροποίησης

en: Allowed types: @extensions.
el: Επιτρεπόμενοι τύποι αρχείων: @extensions.
