Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Database type
eo: Datumbaza tipo

en: Created
eo: Kreita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Never
eo: Neniam

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: warning
eo: averto

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: PHP memory limit
eo: PHP memorlimo

en: Database updates
eo: Datumbazaj ĝisdatigoj
