Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Projects
et: Projektid

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Refresh
et: Värskenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: OK
et: Olgu

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: warning
et: hoiatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Client
et: Klient

en: ok
et: olgu

en: Drupal version
et: Drupali versioon

en: Dashboard
et: Töölaud

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: PHP memory limit
et: PHP mälupiirang

en: Database updates
et: Andmebaasi uuendused

en: Alert
et: Hoiatus

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Configuration files
et: Seadistusfailid

en: Updates available
et: Uuendused on saadaval

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.
